O nas

Ad Orientem – kim jesteśmy?

Z Gruzją związani jesteśmy od wielu lat, poświęcając jej większość z naszych wolnych chwil. Wielokrotnie podróżowaliśmy indywidualnie: jako turyści, jak i w ramach różnego rodzaju projektów. Od 2010 roku działamy w krakowskim stowarzyszeniu „Most do Gruzji”, które stworzyliśmy wraz z przyjaciółmi.

Pierwszą wycieczkę, nie komercyjną jeszcze, zorganizowaliśmy już w 2009 roku prowadząc 40-osobową grupę przez Bałkany i Turcję do Gruzji.

 

O nas - autobus

Przez cały ten czas poznawaliśmy stopniowo region po regionie, miasto po mieście, poszczególne atrakcje turystyczne i ludzi, z którymi obecnie współpracujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie Państwu zaoferować nie tylko bezpieczny i pełen wrażeń wypoczynek – staramy się ukazać prawdziwy, głęboki obraz tego fascynującego kraju, wykraczający poza pocztówkowe klisze.

Rozległe kontakty wśród miejscowych firm i stowarzyszeń zajmujących się turystyką pozwalają nam dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Zależnie od swoich wymagań zwiedzicie więc Gruzję podróżując wygodnym, klimatyzowanym busem, odkrywając jej bezdroża jeepem, przemierzając wysokogórskie szlaki pieszo lub konno, szusując na nartach, spływając na pontonie rwącą rzeką lub lecąc paralotnią. Możecie spędzać noce czy to w ekskluzywnym hotelu, historycznych, średniowiecznych basztach, na kwaterach agroturystycznych u wybranych gospodarzy czy w namiotach w trakcie górskiej wyprawy.

O nas - jeep

 

Organizujemy zarówno standardowe wyjazdy, pozwalające na poznanie Gruzji w pigułce, jak i indywidualne wyprawy, układane pod konkretne potrzeby klientów. Nam samym największą przyjemność sprawia realizacja projektów nieoczywistych, pozwalających na pokazanie niezwykłych, mało znanych miejsc i spotkania z wyjątkowymi ludźmi. Możecie więc z nami poznać ludzi kultywujących gruzińską muzykę, tworzących literaturę i sztukę, badaczy: archeologów i przyrodników, instruktorów ekstremalnych sportów czy – last but not least – lokalnych producentów najlepszego wina.

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gruzji, pozwala nam to na bieżący kontakt z lokalnymi partnerami i obniżenie kosztów działania.

O nas - supra

Zapraszamy Państwa do Gruzji!

Leave a reply